Ko darīt ar barību, kura palikusi pāri pēc copes sesijas? Iemet saldētavā , sakrāj pilnu spaini, ņem rokā džiga kātu un velc uz Daugavu. Tieši šādi es pavadīju brīvdienu vakaru. Džigs pie rokas, spainis otrā, meklēju vietu pilsētas centrā, lai iebarotu zivi, jo nākamajā rīta paredzēta pludiņa sesija. No paša rīta īsti neizdevās sākt, bet bijām gatavi ap 12:00.
Viss kā parasti. Septiņu metru mahs. 1gr pludiņš. Dziļums 5,5 metri. Cope jau ar pirmo metienu. Startā nemaz nebaroju. Jo biju jau padarbojies iepriekšējā vakarā. Zivis atsaucās uzreiz. Tās gan nebija tik lielas kā cerēju, bet process gana azartisks, lai remdētu copes izsalkumu.
Iebaro vakarā, lai no rīta viss notiek
NOT google-places-scripts.desktop-all-raksts1
Parelēli bija cerība uz kādu zandartbērnu, kuru šajā vietā ir pietiekoši daudz. Par to “informēja” tuvumā esošās laivas. Par laimi, zandartu cope uz astītes bija tikai viena, kuru tā arī neizdevās realizēt. Nepārdzīvoju!
Ar pludiņu ķērām līdz tumsai. Sanāca sešu stundu sesija. Cope interesanta! Zivis brīžiem pazuda, tad atkal atgriezās. Kumoss uz āķa paliels – 3-5 baltie, 5 motiļi. Zivs izmērs īsti nemainījās, tik vien, ka uz vakarpusi sīcene pazuda, tad nostājās rupjāks brekšu bērns.
Galva izvēdināta, emociju deva uzņemta un turpinam strādāt!
Tiekamies pie ūdeņiem
Artis Verza
Gribi uzsākt live tehnoloģiju copi? Lietas un padomi, kas jāņem vērā
Abonē 2024. gadam. DĀVANĀ makšķernieku KALENDĀRS ar ieteicamajām copes dienām!Saistītie raksti
Jūsu Safari tīmekļa pārlūkprogramma ir novecojusi! Iesakām to nekavējoties atjaunot, lai saturu šajā portālā varētu lietot pilnā apmērā. Vai varat izmantot kādu no populārākajām pārlūkprogrammām, piemēram, Google Chrome vai Firefox.