Inventārs

Kur salikt savus mānekļus? Aplūkojam Meiho kastīšu piedāvājumu0

Meiho – kārtība tavā copes lietu arsenālā

Apsēžos drauga laivā, izņemu savu kastīti, kurā akurāti saliktas gumijas, otru kastīti, kurā pa izmēriem un pēc svara sakārtotas džiggalvas, vobleru kastīti, kurā arī ir sava veida kārtība un loģika. Izvēlos, manuprāt, atbilstošāko mānekli šodienas copes apstākļiem, pagriežu galvu, lai redzētu, kādu mānekli izvēlēsies no savas kastes kolēģis. Atveras kaste, un manas acis pārņem šausmas – tur viss ir putrā – vobleris sadūries silikona mānekļa sānos, rotiņi tik sarūsējuši, ka āķi varētu sabirt rokās, nevienam no mānekļiem jau vairs nevar noteikt dabisko krāsu, jo rūsas, ūdens un ķīmisko reakciju ietekmē viss ir sakrāsojies. Īsāk sakot – katastrofa, bardaks, miskaste.

Es vienmēr esmu centies savas copes lietas turēt kārtībā, tīrībā, un katram sīkumam ir jābūt tur loģikas vai ērtības dēļ. Bērnībā arī lazdas kātiem vecmāmiņas lauku sētā bija sava vieta un man tas nekad nebija jāmeklē – saroc tārpus, paķer pīcku un skrien uz upi. Vienkārši, ātri un ērti. Bet, tā kā ik pa laikam sastopu biedrus, kuri savu kārtību atrod haosā, nolēmu uzrakstīt par to, kā, pēc manām domām, varam uzglabāt mānekļus, copes lietas un arī vienmēr būt gataviem copei, lai viss ir pa rokai, kad tas vajadzīgs. Lai kārtību ieviestu, ir nepieciešamas kastes un kastītes, kur viss, kas makšķerēšanai ir nepieciešams, tiktu salikts. Šodien parunāsim par dažādiem veidiem, kā organizēt kārtību, kas padara mūsu copes piedzīvojumus ērtākus un daudz patīkamākus.

Starp pasaulē populāriem makšķerēšanas ražotājiem noteikti varam ierindot japāņu zīmolu Meiho. Maz ir makšķernieku, kuri neizmanto šī zīmola produkciju, un vēl mazāk ir to, kuri nezina vai nav dzirdējuši par šo ražotāju vispār. Meiho ir japāņu zīmols, kura pirmsākumi meklējami 1955. gadā – pionieris savā nozarē, un tas noteikti ir iemesls, kāpēc retais varētu apstrīdēt produkcijas kvalitāti, praktisko pielietojumu un uzticamību. Esmu Meiho produkciju izmantojis jau ilgus gadus, līdz ar to ir bijusi iespēja pārliecināties par ļoti svarīgu momentu – cenas un kvalitātes attiecību. Dažas no manā arsenālā esošajām kastītēm ir saskrāpētas no vienas vietas, bet to ilgstoša lietošana nekādi nav ietekmējusi funkcionalitāti.

Lai sagatavotu šo rakstu un dalītos pieredzē, sapratu, ka ir vēl daudz produktu no Meiho, kuru man nav un kuri noteikti padarītu manas copes reizes vēl ērtākas. Uztaisīju ātru inventarizāciju savās kastītēs un sapratu to, ka esmu foreļu kastīšu pārbagāts, bet, tā kā šogad aktīvi ķeru visas zivis, tad nonācu pie slēdziena, ka man būtu nepieciešams šis tas līdakai, lielākām džiggalvām un vobleriem. Pirms doties uz veikalu, visu Meiho produkciju apskatīju Salmo.lv online veikalā – iepazinos ar izvēles iespējām virtuālajā vidē. Bet kādā brīdī parādījās mulsums, jo divas līdzīgas kastes atšķīrās ar modeļa nosaukumiem. Sapratu, ka, lai tiktu galā, būs jādodas uz Salmo un uz vietas jāpēta mani interesējošie produkti. Tā kā Salmo ir oficiālais Meiho izplatītājs un tur ir praktiski visi iespējamie šī ražotāja produkti, tad iznācu no veikala ar vēl vairāk precēm, nekā biju plānojis, bet katru no tām izvēlējos ar zināmu loģiku un aprēķinu. Par šīm lietām arī runāsim.

Izvēlēsimies vienkāršāko veidu, kā iedalīt kastītes – pēc izmēra. Un mazākā kastīte, kurai es noteikti atradīšu pielietojumu, nemaz īsti nav kastīte – tas ir neliels konteiners no Meiho ar nosaukumu Versus VS-L415. Zinu, ka daudzi makšķernieki marinē savus silikona mānekļus, tādā veidā piesūcinot tos ar atraktantu, lai zivs uz šiem mānekļiem reaģētu vēl labāk. Pieļauju, ka arī dzīvo ēsmu var ielikt kādā šķidras konsistences mērcē, lai palielinātu tārpiņa aromātu. Bet viens ieteikums! Ja māneklis no ražošanas nav ar šķidrumu, paseko līdzi tam, kā tas kopā ar citām gumijām un šķidrumu reaģē. Mānekļi mēdz izaugt, mutēt un arī sadalīties. Jāeksperimentē. Bieži vien problēma, ar kuru es sastopos, – oriģinālās kārbas nav hermētiskas un no tām sāk tecēt šķidrums, sākas nepatīkamas smakas un nevajadzīga nekārtība. Lietojot šo, nekas nekur nenoplūdīs un jūsu slepenais māneklis marinēsies un būs gatavs ātrai lietošanai. Var izvēlēties no diviem izmēriem, kas ļaus uzglabāt attiecīgi lielāku vai mazāku daudzumu mānekļu.

Nākamā tipa prece no Meiho, kurai pielietojumu atradīs ikviens copmanis, ir mazas kastītes, kuras paredzētas dažādu sīkumu – āķu, karabīņu, riņķīšu, griezulīšu, stopariņu – ērtai uzglabāšanai. Es izvēlējos Meiho Akiokun FB-470 un Meiho WG-9. Šīs kastītes vieno viena svarīga lieta – tās ir ūdensizturīgas. Ļoti praktiska pielietojuma kastītes, kuras neaizņem daudz vietas, bet ir super ērtas lietošanā – es tajās glabāju karabīnes, kuras sadalītas pa izmēriem un modeļiem. Bet, kā jau minēju, šāda tipa kastītes var izmantot praktiski jebkurā copes veidā. Ļoti patīk, ka kastīšu iekšienē ir mazāki nodalījumi, jo kuram nav gadījies, ka, ņemot kādu mazu sīkumu, tiek izgāzts viss kastītes saturs. Šeit sliktākajā gadījumā izbirs tikai viens nodalījums. Maza, bet pārdomāta funkcija, kas nemēdz būt analogiem produktiem, ir noapaļotās iedalījumu maliņas, kuras ļauj ātri un ērti izņemt nepieciešamo sīkumu. Meiho Akiokun sērijas kastītēm vēl ir maza fīča, kura ļauj kastes stūrītī ievērt striķīti, lai to varētu nēsāt uz kakla – vienmēr pa rokai! Šāda tipa preces pieejamas dažādos izmēros, kas ļauj katram piemeklēt sev piemērotāko variantu.

Manā arsenālā vienmēr atrodas vieta kastītēm, kuras no citām atšķiras ar to, ka tajās ir ievietots eva materiāls. Turklāt tas ir rūpnieciski sagriezts iedaļās. It kā sīkums, bet āķi nav jānotrulina pret cieto putu materiālu un arī kastītes mūžs tiek pagarināts, jo netiek bojāts materiāls. Man šī tipa kastītes pamatā kalpo dažādu mikro mānekļu uzglabāšanai. Ļoti veiksmīgi foreļojot pielietoju Meiho Rungun Case 1010W-1. Tajā no vienas puses ir putu materiāls, kurā var salikt dažādus āķus ar jau salīmētām galviņām, un no otras puses tā ir sadalāma iedaļās, turklāt šos iedaļu lielumus katrs var regulēt un pielāgot atbilstoši mānekļa izmēram. Šāda tipa kastītes ļauj uz copi doties optimālā ekipējumā, jo tajā pietiks vietas, lai saliktu visu nepieciešamo veiksmīgai mikrotēmas copei – forelei, sapalam, arī asarim. Nesen manu sirdi iekaroja līdzīgs Meiho produkts, kas ir divu kastīšu savienojums. Meiho Light Game case J un Meiho Slit Form case J var lietot gan atsevišķi, gan arī savienotas kopā. Tās ir ļoti plānas un aizņem ļoti maz vietas, bet ir gana ietilpīgas un ļoti praktiskas. Un pēc sīkākas izpētes veikalā manā groziņā iekrita arī Meiho Fly box F651.Tā ir izstrādāta uzsietu mušu uzglabāšanai, bet manā arsenālā pielietojumu atradīs kā ziemas mormišku kastīte – maza, kompakta, ērti atverama.

Iecienītas un ļoti populāras ir abpusējās vobleru kastītes. Protams, voblerus var glabāt, saliekot tos kopā vienā lielākas kastītes nodalījumā. Bet ir viena nepatīkama nianse, kura, šādi glabājot mānekļus, bieži bojā copes prieku – kad ir jāķer zivis, tev jāņemas ar vobleriem, kuri ir sapinušies savā starpā ar āķiem. Vēl, protams, ir nianse, ka tiek bojāts arī mānekļa krāsojums, zivij gan tas it nemaz netraucē, bet rūpīgiem vobleru īpašniekiem gan tas varētu nepatikt. Tāpēc ideāls risinājums ir katram māneklim atrast savu vietu. Daudz detaļās nelienot, teikšu, ka Meiho produktu klāstā ir daudz dažāda izmēru kastīšu ar nosaukumu Meiho Reversible. Ir nosegts viss diapazons no foreļu līdz pat ļoti lieliem līdaku mānekļiem. It kā sīkums, bet patīkami – kastīšu stūri ir noapaļoti, kas ļaus tās ātrāk ievietot kabatā vai somā. Šīm kastītēm ir arī mazas atveres, kuras paredzētas, lai caur tām izdalītos mitrums, kas pilnīgi noslēgtā kastītē izraisītu āķu rūsēšanu. Tas atļauj reizēm paslinkot un pēc makšķerēšanas reizes kastīti neizžāvēt.

Meiho produktu klāstā sev noderīgas lietas atradīs ikviens copmanis. Visplašākā pielietojuma kastītes, kurās ir Meiho Rib System tehnoloģijas (tehnoloģija, kas ļauj pielāgot kastītes iekšpusē esošo nodalījumu garumu ar īpaši pielāgotām starpsienām), man kalpo silikona mānekļu uzglabāšanai. Īpaši ērtas tās ir tieši sacensībās foreļu makšķerēšanā dīķos. Visbiežāk pielietotie modeļi ir Versus 3020NS un Versus 3020ND, kuri atšķiras ar kastītes augstumu un attiecīgi ietilpību. Šajās kastēs var salikt vairāku modeļu gumijas pa krāsām un izmēriem. Bet praktiski tajās var glabāt visu, kas ienāk prātā – fīdera barotavas, boilas karpu copei, āķus, kuri sadalīti pēc kāda noteikta parametra, jebkura veida mānekļus spiningam un tā tālāk. Mazākās kastītes, piemēram, Meiho Versus VS-502-B, lieliski kalpo krenka tipa vobleru uzglabāšanai.

Viena lieta, kuru es līdz šim nebiju sakārtojis, bija mānekļu, auklu ruļļu un citu dažādu iepakojumu kārtības organizēšana. Bet, kad veikalā redzēju vienkāršu kasti, bez nodalījumiem iekšpusē, uzreiz sapratu, ka šis ir jāņem ciet un kārtība būs. Izvēlējos Meiho VS-3043 NDDM. Ietilpīga, vienkārša, izturīga. Jāatzīst, ka paņēmās uzreiz divas – viena, lai organizētu makšķerēšanas piederumus, otra tiks izmantota kā pusdienu kārbiņa, ko ņemt līdzi uz copi. Tu neesi tu pats, kad esi izsalcis, it īpaši makšķerējot, jo tad sāk pīties un rauties pilnīgi viss.

Nākamie produkti no Meiho ir jostas somiņas Meiho Versus 5010-B un Meiho Waist Hunter. Lai gan līdz šim pašam ar šīm lietām pieredze nav bijusi, tās bieži biju redzējis darbībā. Tās daudzi copmaņi pielieto mūsu upēs. 5010-B tiek izmantota foreļu copē. Tajā var salikt silikonu, voblerus, rotiņus, knaiblītes, karabīnītes un citas noderīgas lietas. Plaši pielieto arī sportisti, jo ērtuma dēļ ļauj maksimāli ātri izņemt un nomainīt nepieciešamo mānekli. Savukārt Waist Hunter ir labs variants lašu copes cienītājiem. Tajā var salikt visu veidu mānekļus, tie vienmēr būs pa rokai un vajadzības gadījumā ātri nomaināmi. Arī līdaku copei no krasta šī jostas soma būs labs risinājums – nebūs jāmeklē mugursomā kastīte ar mānekļiem katru reizi, kad radīsies vēlme nomainīt mānekli. Šīs preces vieno trīs lietas – ātri, ērti un vienmēr pa rokai.

Plecu soma Meiho Versus B6069. Tā kā street fishing uzņem apgriezienus, šī plecu soma noteikti atradīs pielietojumu to copmaņu vidū, kuriem vienmēr gribas paņemt līdz maksimāli daudz copes piederumu un mānekļu, tajā pašā laikā ir prasīgi pret komfortu un praktisku pielietojumu – tā nav katru reizi jāņem nost un atkal jāliek uz muguras. Paslidini somu uz vēdera, izņem kastīti, nomaini mānekli un turpini ķert zivis. Jāpiemin, ka šī soma ir aprīkota ar trīs kastītēm, lai saliktu gana daudz mānekļu.

Lielas ietilpības kaste Meiho Versus VS-3070. Mazas kastītes ir foršas, jo katrā var ierīkot slēptuvi kādai konkrētai tēmai, mānekļu tipam vai furnitūrai. Bet ko darīt, ja līdzi gribas paņemt visu? Visas kastītes ņemt līdz? Tad atkal būtu jādomā, kur tās visas salikt. Kāds varētu padomāt, ka nav pareizi copēt ar visa veida mānekļiem un kur nu vēl vienā copes reizē ķert vairākas zivju sugas – ja brauc asaros, tad ķer asarus un neaiztiec zandartu. Daļēji piekrītu, bet kuram nav gadījusies reize, kad aizbrauc džigot zandartu, bet tev neķeras, jo šodien vampīri ir izdomājuši, ka ēdīs dropshot sistēmā iesietu mānekli, bet savu dropshot izlases kasti tu nemaz neņēmi līdzi. Rezultāts ir tāds – kolēģis ķer, un tev atliek vien aizņemties sistēmu un mānekļus no drauga, bet, kā izrādās, viņam nav tavu populārāko krāsu un izmēra mānekļu. Tāpēc šo kasti iegādājos ar domu aprīkot to ar dažādu veidu mānekļiem, lai tajās reizēs, kad esmu laivā, man ir pieejami ieroči visām zivīm. Ķersies asaris, es būšu gatavs. Sagribēsies zālēs paķert līdaku, kastē vienmēr atradīsies kāds virsmas māneklis. Zandarts sāks savu rīšanas laiku krēslā – dropshot, džigs un arī kāds vobleris atradīsies manā kastē vienmēr. Kaste ir ietilpīga, ērts rokturis, uzticami aiztaisāmie klipši, regulējami nodalījumu lielumi, un, neskatoties uz kastes izmēru, tā ir viegla. Protams, var tikt pielietota arī citos makšķerēšanas veidos.

Un noslēgumā par vienu no manām mīļākajām Meiho kastēm, kuru pazīst katrs foreļu sporta copes entuziasts, – Meiho Versus VS-7070. Jau sākumā pateikšu, ka tieši šis kastes modelis ir populārākais starp Area forelistu kastēm, bet veikalā uz vietas atrodas arī mazākas un lielākas dažāda izmēra un pielietojuma kastes – gan lielās Bucket Mouth BM-7000 un Bucket Mouth BM-9000, gan arī izmēros mazāka Meiho Versus VS-7080. Šī veida kastes varu ieteikt arī tiem, kuri copē no laivas, jo tajā var ielikt mazākas kastītes, instrumentus, pat uzglabāt zivis. Ļoti liels šīs kastes bonuss ir tas, ka tā ir paredzēta tjūningam – aprīkojama ar speciāli šīm kastēm ražotiem kātu turētājiem, lai varētu salikt līdz pat sešiem kātiem, kā arī iespēja pievienot sānu kabatas (Meiho Side Pocket BM-120), kuras vēl vairāk palielina kastes ietilpību – tajās var salikt Meiho kastītes vai instrumentus. Kasti var aprīkot arī ar speciāli paredzētu tjūningu no AreaLab ražotāja. Šis aksesuārs, kuru varētu nosaukt par ielīmējamu eva materialu, vēl vairāk palīdz sakārtot mānekļus un citas copei nepieciešamās lietas un furnitūru. Lielisks Meiho produkts, kurš izstrādāts, lai apmierinātu daudzu copmaņu vajadzības.

Cik daudz noderīgu un praktisku lietu var ražot viens pasaulē pazīstams zīmols! Visas līdz sīkumam pārdomātas un vienkāršas. Atliek vien minēt vēl dažas lietas par šajā rakstā apskatītā zīmola Meiho produkciju:
– daudzas no Meiho kastītēm, kārbām un kastēm ir aprīkotas ar atverēm gaisa apmaiņai – ventilācijas caurumiņiem. Šis ļauj nedaudz paslinkot makšķerniekiem. Bet mans ieteikums ir vienmēr pēc copes, it īpaši, ja laikapstākļi nav lutinājuši un ir sanācis makšķerēt lietū, izņemt kastītes no somām, tās atvērt, izžāvēt, lai saglabātu mānekļu un makšķerēšanas piederumu ilgmūžību. Rūsa rada nepatīkamus pārsteigumus;
– Meiho kastes, kārbiņas un konteineri ir aprīkoti ar uzticamām slēdzenēm. Tās nevajadzīgi neveras vaļā un tajā pašā laikā ir maksimāli vienkāršas un, svarīgi, arī ērtas un ātras lietošanā. Atšķirībā no analogiem šīs aizvēršanas/atvēršanas sistēmas ir ilgmūžīgas, nenodils un nepievils. Pēc vairāku gadu lietošanas tās darbojas gluži kā tās, kuras atrodas veikalu plauktos un ir pilnīgi jaunas;
– vairākums Meiho kastīšu ir aprīkotas ar regulējamiem nodalījumiem. Tas copmanim nozīmē iespēju pielāgot katru produktu savām vajadzībām un to izmantot ļoti plašam spektram. Tādā veidā mēs vienu kasti, kurā līdz šim uzglabājām dažāda izmēra džiga āķus, varam pārveidot un pielietot arī Big bait mānekļu izlases uzglabāšanai. Tieši tāpēc Meiho produkciju var atrast katra makšķernieka arsenālā, sākot ar spiningotāju un beidzot ar pludiņa copes piekritējiem – ļoti universāla pielietojuma produkti;
– neliels ieteikums: pirms doties uz veikalu, izliec pārskatāmi uz galda virsmas mānekļus un piederumus, kurus būtu nepieciešams organizēt pa kastītēm. Šādi uzreiz būs saprotams, kāda izmēra, veida kastes tev būs nepieciešamas, un nenopirksies nekas lieks;
– Meiho spēcīgākā puse – praktiskums un izturība. Šeit grūti ko papildus komentēt, jo par labām lietām daudz nav jārunā, tas pašas sevi reklamē. Meiho – ilgmūžīgi, uzticami un lietošanā vienkārši, pārdomāti produkti.

Esi kārtīgs copmanis, parūpējies par saviem mānekļiem! Saliec visu pa plauktiem, atrodi katrai lietai savu vietu, un esmu pārliecināts, ka copes laikā tev neradīsies nepatīkami pārsteigumi, gluži otrādi – tu vēl vairāk varēsi baudīt makšķerēšanas prieku!

Ne asakas!

Kur rodas vēlme katru noķerto zivi likt maisā un nest mājās? “Ķeram lielo!” #12 epizode

LA.lv
Medībām.lv aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Podkāsti un video blogi

Lielais Loms
Skaties!
SKATIES! BAM Streetfishing Līgas 2024 noslēdzošais posms un gada kopvērtējuma apbalvošana
9. novembris, 2024
Lielais Loms
Aktualitātes
Skaties un seko līdzi! Foreļu nārsts Daugavas baseina upē
2. novembris, 2024
Linda Dombrovska
Makšķerēšana
VIDEO! Latvietis, kas ar savu zīmolu iekaro pasauli. Jānis Bulavs. Sarunas laivā #15
Ekskluzīvi 29. oktobris, 2024
Lielais Loms
Skaties!
SKATIES! Burkāncopes meistarklases! Burtniekā līdakas ķeras arī uz burkāniem
Speciālreportāža 26. oktobris, 2024
Lielais Loms
Makšķerēšana
VIDEO! Vieta, kur dzimst laivas, un kā ieziemot laivas motoru. Arnis Zobens. Sarunas laivā #14
Ekskluzīvi 21. oktobris, 2024
Indulis Burka
Inventārs
Video! Kādu eļļu liet laivas motorā? Iesaka Arnis Zobens. Lielais loms noslēpumi #3
Ekskluzīvi 18. oktobris, 2024
Lielais Loms
Makšķerēšana
Pēdējā nagla LIVE tehnoloģiju zārkā un Latvijas sapņu komanda. “Ķeram lielo!” #44 epizode
Ekskluzīvi 15. oktobris, 2024
Lielais Loms
Makšķerēšana
Nevar piespiest zivi ķerties, piespiest zivi ēst – Igors Prātiņš. Sarunas laivā #13
Ekskluzīvi 1. oktobris, 2024
Lielais Loms
Skaties!
VIDEO! Kā humāni nobeigt zivi, lai to paņemtu uz mājām. “Lielais loms” noslēpumi #2
Ekskluzīvi 19. septembris, 2024
Lielais Loms
Makšķerēšana
Ja tu zivi atnes mājās un apēd, tā patiešām neizdzīvos! “Sarunas laivā” #12 epizode
Ekskluzīvi 17. septembris, 2024
Lielais Loms
Makšķerēšana
Dokumentu un inventāra pārbaude! Reidā ar Rīgas pašvaldības policiju. “Ķeram lielo!” #43 epizode
Ekskluzīvi 10. septembris, 2024
Lielais Loms
Aktualitātes
Uzmanību! Uzzini, kurš kļuvis par konkursa uzvarētāju un ieguvis laivu GLADIATOR 420
Ekskluzīvi 6. septembris, 2024
Lielais Loms
Skaties!
VIDEO! Kā pareizi bildēt zivi, lai tai nenodarītu pāri. “Lielais loms” noslēpumi #1
Ekskluzīvi 6. septembris, 2024
Lielais Loms
Skaties!
SKATIES! Kontroles nav, zivju nav, bet pašvaldība iekasē finansējumu. Viedoklis par licencēto makšķerēšanu
Ekskluzīvi 3. septembris, 2024
Lielais Loms
Inventārs
VIDEO! Lielie džerki, lielie kāti ar striķiem un multiplikatoru spolēm
Ekskluzīvi 30. augusts, 2024
Lielais Loms
Inventārs
VIDEO! Māneklis, ar kuru noķert lielāko asari sacensībās!
Speciālreportāža 29. augusts, 2024
Lielais Loms
Aktualitātes
Čaterbaits ceļ miroņus, tas ir māneklis, kas jāaizliedz! Garmin Predator Cup 2024 emocijas
Ekskluzīvi 21. augusts, 2024
Lielais Loms
Aktualitātes
VIDEO! Nebijis konkurss! Balvā laiva GLADIATOR 420
Ekskluzīvi 28. augusts, 2024
Lielais Loms
Makšķerēšana
Kad ķeras sezonas lielākie zandarti un ir cilvēki, kas taujā pēc tīkliem. “Ķeram lielo!” #42 epizode
Ekskluzīvi 27. augusts, 2024
Lielais Loms
Inventārs
Asaris ir huligāns, to vajag uzbudināt! Rotiņš – mānekļu māneklis. Video bloga #28 epizode
Ekskluzīvi 26. augusts, 2024
Lielais Loms
Inventārs
Mērķis līdaka. Kā to sakaitināt laikā, kad tā neķeras. Video bloga #27 epizode
9. augusts, 2024
Lielais Loms
Makšķerēšana
Lai cope nepārvērstos par blenšanu ekrānā. Alda Sāviča pikantie stāsti. “Sarunas laivā” #10
Ekskluzīvi 13. augusts, 2024
Lielais Loms
Aktualitātes
Rezultāti un video! Līdz pēdējai minūtei mūsējie cīnījās par uzvaru GARMIN PREDATOR CUP 2024
Ekskluzīvi 17. augusts, 2024
Lielais Loms
Skaties!
Skaties un seko līdzi REZULTĀTIEM! GARMIN PREDATOR CUP 2024 2.dienas tiešraidi
16. augusts, 2024
Lielais Loms
Skaties!
VIDEO! Tēvu un dēlu stāsti. Āķis pirkstā, ātrie bez maksas un lepnums par dēlu
Ekskluzīvi 15. augusts, 2024
Kate Šterna
Receptes
Video recepte! Laša tartars ar marinētiem sīpoliem
Ekskluzīvi 17. jūlijs, 2024
Lielais Loms
Makšķerēšana
Viena monstrīga līdaka divas reizes dienā – tas ir iespējams – Anri Anaņins. “Sarunas laivā” #9
Ekskluzīvi 16. jūlijs, 2024
Lielais Loms
Aktualitātes
Video! Aklā līdaka un lietus, kas sāpēja. Reportāža no Tumsas Kausa 2024
Ekskluzīvi 14. jūlijs, 2024
Arvis Ančevskis
Skaties!
SKATIES! Viņiem reāli paveicās! Uzskatāms piemērs tam, kādēļ jāpievērš uzmanība bojām!
Ekskluzīvi 12. jūlijs, 2024
Lielais Loms
Skaties!
VIDEO! Nobrauc gar pašu laivu un uztaisa vilni! Kā ir ar savstarpējo copmaņu ētiku?
Ekskluzīvi 8. jūlijs, 2024

Lasītākie